Jak na to

Jak požádat o Rerum půjčku?

O naši Rerum půjčku si můžete požádat z pohodlí Vašeho domova za pár minut, a to prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na hlavní stránce www.rerum.cz

K vyplnění žádosti o Rerum půjčku budete potřebovat pouze 2 platné doklady totožnosti (občanský průkaz + druhý doklad totožnosti, např. cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list) a také dokumenty prokazující Váš příjem za poslední 3 měsíce (výplatní pásky za poslední 3 měsíce nebo výpis z Vašeho bankovního účtu za poslední 3 měsíce).

V případě, že si nebudete vědět rady s jakýmkoliv krokem v žádosti o Rerum půjčku, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle +420 226 288 088, a to vždy v pracovní dny od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin.


Žádost o Rerum půjčku v 5 krocích

Rerum půjčka je flexibilní půjčka, u které si můžete zvolit, zda budete čerpat celou částku nebo jen její část, bude tedy záležet čistě jen na Vás, jakou částku si půjčíte a na jak dlouho.

Žádost o Rerum půjčku je jednodušší, než si myslíte!

1. Zvolte si parametry půjčky

V prvním kroku si zvolíte výši půjčky a také si zvolíte její splatnost a následně kliknete na tlačítko “Pokračovat”.

Můžeme Vám půjčit částku od 1 000 Kč až do výše 20 000 Kč, a to i opakovaně, se splatností až na 30 dnů.

2. Sdělte nám údaje o sobě

V následujícím kroku vyplníte údaje o sobě, seznámíte se s podmínkami smlouvy a dalšími důležitými dokumenty. Jakmile si dokumenty prostudujete, bude potřeba, abyste s nimi vyslovil/a souhlas (zakliknete zaškrtávací pole).

Vždy po zadání všech požadovaných údajů, v jednotlivých krocích online formuláře, kliknete na konci stránky na tlačítko “Pokračovat” a tím se přesunete do další části formuláře.

Jakmile vyplníte všechny údaje, které potřebujeme k řádnému posouzení Vaší žádosti, zašleme Vám 5-místný verifikační SMS kód na telefonní číslo, ktere jste uvedl/a v žádosti o půjčku. Kód, který obdržíte je potřeba opsat do online formuláře.

3. Nahrajte doklady

Nahrajete 2 doklady totožnosti (obě strany platného občanského průkazu a přední stranu druhého dokladu totožnosti) a dokumenty prokazující Váš příjem.

Následně budete vyzváni ke změně hesla, které budete potřebovat pro přístup do Vaší klientské zóny. Heslo si zapamatujte nebo zapište, protože právě prostřednictvím daného hesla se budete přihlašovat do Vaší klientské zóny, ve které naleznete všechny údaje týkající se Vaší půjčky.

4. Zašlete verifikační platbu ve výši 0,01 Kč

A poslední krok, který je potřeba učinit ještě před tím, než začneme posuzovat Vaši žádost o Rerum půjčku, spočívá v ověření majitele účtu. Tuto povinnost nám ukládá zákon č. 235/2008 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Pošlete nám verifikační platbu ve výši 0,01 Kč z Vašeho bankovního účtu, jehož jste majitelem, a to převodem na účet č. 2200686317/2010 a jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo.

Tímto způsobem ověření se snižuje riziko podvodu a zneužití Vašich osobních údajů (například při ztrátě Vašeho občanského průkazu) a právě prostřednictvím tohoto způsobu ověření budeme mít jistotu, že v případě schválení půjčky, budou peníze zaslány opravdu k Vašim rukám.

5. Získejte finanční prostředky

Po zpracování a vyhodnocení Vaší žádosti o Rerum půjčku Vás budeme o výsledku následně informovat, a to prostřednictvím SMS zprávy a e-mailu.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, zašleme Vám finanční prostředky, do 15 minut od schválení žádosti, na bankovní účet uvedený v žádosti o půjčku.
Rychlost připsání platby však bude záležet na Vaší bance.

Jak požádat o další Rerum půjčku?

V případě, že jste již naším klientem a půjčku jste již řádně splatil/a, můžete jednoduše požádat o novou půjčku, a to prostřednictvím Vaší klientské zóny, do které se můžete přihlásit zde: https://www.rerum.cz/prihlaseni

Po přihlášení do klientské zóny kliknete ve spodní části obrazovky na tlačítko “Nová půjčka” a zvolíte si parametry půjčky (tedy Vámi požadovanou částku a splatnost). Po přečtení “Smlouvy o spotřebitelském úvěru” vyslovíte souhlas “S podmínkami smlouvy” (zakliknete zaškrtávací pole) a kliknete na tlačítko “Potvrzuji”.

Po zpracování a vyhodnocení Vaší nové žádosti o Rerum půjčku Vás budeme o výsledku následně informovat, a to prostřednictvím SMS zprávy a také e-mailu.

Jak splatit půjčku?

Nepamatujete si termín splatnosti Vaší půjčky? Nezoufejte. My Vás budeme předem informovat o blížícím se termínu splatnosti půjčky, a to prostřednictvím SMS a také e-mailu.

Stejně tak naleznete informace o splatnosti Vaší půjčky po přihlášení se do klientské zóny zde: https://www.rerum.cz/prihlaseni, kdy po zadání Vašeho e-mailu a hesla se Vám zobrazí ve spodní části obrazovky informace týkající se Vaší půjčky.
Po kliknutí na tlačítko “ Zaplatit celou částku” nebo “Zaplatit min. částku” se Vám zobrazí potřebné platební údaje včetně částky, kterou je potřeba uhradit.

Prosíme, pamatujte na to, že je potřeba, aby v den splatnosti byly finanční prostředky v příslušné výši, s příslušným variabilním symbolem připsány na bankovním účtu naší společnosti.

Pro úhradu Vaší půjčky využijte následující platební údaje:

Příjemce: Rerum Finance s.r.o.
Číslo účtu: 2200686317/2010
Variabilní symbol pro splácení: Rodné číslo

Jak odstoupit od smlouvy ?

V případě, že chcete využít svého zákonného práva a odstoupit od Smlouvy o spotřebitelském úvěru, kterou jste s námi uzavřel/a, můžete tak učinit ve lhůtě 14 dnů ode dne uzavření této Smlouvy, a to bez udání důvodů.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od Smlouvy musíte o svém rozhodnutí odstoupit od této Smlouvy informovat společnost Rerum Finance, s.r.o., a to formou dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb.


K odstoupení od smlouvy můžete využít následující vzorový formulář.

Tento formulář použijte pouze v případě, že chcete využít svého práva na odstoupení od Smlouvy o spotřebitelském úvěru.

Otevřít vzorový formulář