O nás

Společnost Rerum Finance s.r.o. působí v mnoha zemích po celém světě a prokázala, že je silným a spolehlivým hráčem na trhu poskytovatelů půjček.

V Rerum Finance s.r.o. se zaměřujeme na poskytování jednoduchých, rychlých, neúčelových online půjček, a to na základě udělené licence od České národní banky, která nejenže garantuje naši spolehlivost a důvěryhodnost, ale také odbornou způsobilost, na které si zakládáme.

Naše společnost klade zájmy klienta vždy na první místo, a proto se při poskytování půjčky řídíme zásadou zodpovědného půjčování, kdy při schvalování půjčky dodržujeme striktní a podrobná kritéria úvěrového procesu včetně řádného zhodnocení všech rizik úvěru. Z tohoto důvodu vždy vyžadujeme dokumenty prokazující pravidelný měsíční příjem, neboť jen tak můžeme pečlivě prověřit klientovu finanční situaci a zajistit, že se klient nedostane do problémů se splácením.

Také se ale řídíme zásadou transparentního financování, proto všem klientům nabízíme přehledné a transparentní podmínky bez skrytých poplatků. Naši klienti mají vždy k dispozici všechny informace o produktu a cenách dostupné na našich internetových stránkách.